Evaluatie bezoekronde aan de leden van de GV Centric

Evaluatie bezoekronde aan de leden van de GV Centric

Vanaf begin 2008 is de GV Centric gestart met een bezoekronde aan haar leden. Bijna alle 220 leden zijn inmiddels bezocht. De af te leggen bezoeken hadden tot doel om concreet te krijgen wat er in de achterban leeft ten aanzien van de GV Centric, de firma Centric en VNG/KING/NUP. Onderstaand geven wij u een samenvatting van de signalen die ontvangen zijn. 

Algemene conclusies t.a.v. de GV Centric:

  • De bezoekronde heeft een belangrijke meerwaarde gehad in het leggen en onderhouden van de relatie tussen de GV Centric en haar leden.
  • De leden zijn tevreden over de wijze waarop de GV haar algemene belangen behartigd.
  • Punt van kritiek betreft de communicatie  van de GV Centric over de concrete resultaten.

Algemene conclusies t.a.v. Centric:

  • Klanten ervaren een grote mate van tevredenheid over Centric waar het gaat om de functionaliteit van de producten, kennis en kunde van mensen. Over het algemeen is ervaren dat aan de orde gestelde kritische punten goed door Centric medewerkers worden/zijn opgepakt.
  • Zorgpunten vanuit klanten/GV Centric richting Centric zijn met regelmaat door het bestuur met de directie kortgesloten. Enkele voorbeelden hiervan:
    - ervaringen dat bij problemen en vragen, waarbij meerdere units betrokken zijn, 
      de afstemming niet optimaal is;
    - beleid en uitvoering rond offertes, onderhoud uit te faseren applicaties en indeling 
      uurtarief consultants;
    - koppelingen intern/extern. Deze punten worden door Centric herkent. Intern is
      Centric hiermee bezig.

Algemene conclusies t.a.v. VNG/KING/NUP:

  • veel gevoel van Haags “gepraat” op afstand;
  • goed dat KING er is maar laat het wel zaken doen waar gemeenten echt wat aan hebben.

Conclusie
Eindconclusie van de bezoekronde is dat inmiddels veel zaken voor verdere verbetering zijn opgepakt. Daarmee heeft de ronde voor de GV en ook voor Centric een duidelijke meerwaarde gehad. Dat wil niet zeggen dat alles waar de leden kritiek of problemen mee hadden/hebben nu ineens goed gaat. Maar de intentie is breed gevoeld om zaken aan te pakken en te stroomlijnen.

Afspraak vervolg bezoekronde
De bezoekronde is hoog gewaardeerd en is een uitstekend middel gebleken om te proeven wat er onder de leden leeft. Er zijn veel relevante verbeterpunten naar boven gekomen zowel wat betreft de GV als m.b.t. Centric. In het bestuur is daarom afgesproken dat de bezoeken van de ambtelijk secretaris, namens bestuur van de GV Centric, aan leden en ook aan niet leden wordt gecontinueerd.

Als u vragen en/of opmerkingen heeft naar aanleiding van dit bericht, of wilt u een afspraak inplannen met de ambtelijk secretaris dan zien wij uw reactie graag per mail (info@gvcentric.nl) tegemoet.  Meer informatie over de GV Centric kunt u vinden op onze vernieuwde website: www.gvcentric.nl.

 

 

 

Zoeken

Contact

GV Centric
info@gvcentric.nl
www.gvcentric.nl

 

Centric website

Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy