Vakgroep Personeelssystemen - YouPP

Vakgroep Personeelssystemen – ontwikkelingen rondom YouPP

In het Algemeen Bestuur van de GV Centric is ruim een half jaar geleden de onvrede bij gebruikers over YouPP (personeelsmanagement self service voor medewerkers/managers) besproken. Aanleiding was dat van verschillende gebruikers signalen waren gekomen waaruit onvrede bleek  ten aanzien van een achter blijvende  ontwikkeling en voortdurende instabiliteit van het product  en  onvoldoende communicatie tussen Centric en de gebruikers. Toezeggingen en afspraken werden volgens de klanten regelmatig niet door Centric nagekomen.

Contacten tussen gebruikers en Centric zijn inmiddels aangehaald en afspraken zijn gemaakt.  In de algemene zin is met elkaar afgesproken dat:

  1. Centric toeziet op verbetering van de interne communicatie en naar de gebruikers
  2. Regelmatig afstemming tussen de vakgroep en de Business Manager van Centric plaatsvindt
  3. Verbeteren van de dienstverlening (o.a. servicedesk) en kwaliteitsniveau van nieuwe releases (o.a. door beter testen)

Inmiddels heeft Centric een aantal stappen gezet. Zo zijn o.a. de problemen geïnventariseerd, is er een interne taskforce voor YouPP ingericht, is de probleemoplossing (calls) voortvarend ter hand genomen en is hard gewerkt aan de stabiliteit van het product. Inmiddels staat een nieuwe release klaar om te worden uitgerold, waarin ook een belangrijke nieuwe module (verzuimbegeleiding/WVP) is opgenomen. Verder is een nieuwe uitleverplanning voor 2012 opgesteld en wordt in nauw overleg met het Strategisch Overleg en met het Tactisch Overleg gewerkt aan de middellange termijnplanning. Door de ontwikkelingen binnen HR & Payroll zijn we hoopvol gestemd voor de toekomst en verwachten we dat  het vertrouwen in de relatie met Centric zich de komende tijd herstelt.

Als u vragen en/of opmerkingen heeft naar aanleiding van dit bericht dan zien wij die graag per mail tegemoet.

Zoeken

Contact

GV Centric
info@gvcentric.nl
www.gvcentric.nl

 

Centric website

Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy Home De GV Centric Missie & Visie Bestuur Ledenlijst Lidmaatschap Statuten Huishoudelijk reglement Samenwerkingsconvenant Klantenoverleggen Productgroepen Informatie Links Nieuws 2010 2011 2012 Disclaimer Sitemap Privacy